Stěhování levně Praha

Stěhování levně Praha - Stěhování v Praze může náš zástupce posoudit několika způsoby. V první řadě je základním oceněním telefonický pohovor. Protože ne vždy je možné provést ocenění po telefonu, další doplňkovou metodou je zaslání fotografií realizované nemovitosti. V případě domů či provozoven se ocenění často provádí na základě ohledání místa stěhování na místě. Stěhování je naší specialitou. Proto si již nyní můžete zjistit, kolik vás stěhování stojí. V souvislosti s tímto úkolem se připravte na telefonát. Níže naleznete otázky, které vám během rozhovoru položíme. Zavolejte nám nyní!

Přestěhovat se

Stěhování Praha Levné Rychlé Ceník

Na jaké datum se plánujete stěhovat?
Odkud se plánujete přestěhovat?Stačí zadat okres nebo město, nemusíte zadávat přesnou adresu
Řekněte nám, ze kterého patra se stěhujete a zda jsou tam výtahy. Pokud jsou tam výtahy, řekněte jim, jestli jsou na zboží.
Jaká je příjezdová cesta ke kleci v místě nakládky a vykládky.
Pokud přepravujeme nábytek, co to je?
Musí naše firma řešit případnou demontáž a montáž nábytku? nebo to možná chceš udělat sám?
 Pokud přepravujeme drobné předměty jako knihy, oblečení, sklo a jiné? kdo je zodpovědný za jejich zabalení do kartonů? Vy? nebo bychom se možná měli postarat o obal?
    Jsou k přepravě předměty, které mohou vážit více než 100 kg? (trezor, pancéřová skříň, dubový nábytek atd.)

Zavolejte nám nyní
DOPRAVA NÁBYTKU OD 590 czk!

Na základě Vašich odpovědí jistě dokážeme přiblížit dobu obsluhy a počet zaměstnanců potřebných k provedení služby. Vzhledem k tomu, že stěhování lze v závislosti na požadavcích provést s nejnižšími náklady nebo v případě potřeby s nejvyšším standardem, podívejte se na následující služby:  Levné stěhování , Standardní stěhování ,
Komplexní stěhování .Bez ohledu na to, co naši zákazníci očekávají, jsme nepochybně vždy schopni vyhovět požadavkům.

 

 

Teddy králíček

Prodej mláďat

mláďata momentálně nejsou k dispozici

Blog / Novinky